Seminář Seznamte se s energiemi

 
Seznamte se s energiemi

Zveme Vás na informativní seminář o energiích!

Termín semináře: vypisujeme vždy aktuálně (cca 1/měsíc)

Čas: xx (s přestávkou)

Místo konání: xx

Cena: 100 Kč

Máte-li zájem zúčastnit se informativního semináře, pošlete nám, prosím, stručnou zprávu o Vaší účasti na e-mail: dobrakartarkacz@seznam.cz

Na informativním semináři, vedeném panem Miroslavem Musilem, se seznámíte s tím, jak vlastně energie chápat, jak fungují, co všechno je možné při jejich použití, jak s nimi pracovat, jak je využít.

Pokud Vás seminář a vše, co energie skýtají, zaujme, můžete se přihlásit na pravidelnou, systematickou výuku obsahující 12 lekcí, na sebe navazujících jako celek - informace obdržíte na semináři.

Výuka obsahuje:

- Vliv pyramid na city, zdraví, myšlení a schopnosti člověka

- Léčivá síla tibetských mís

- Dechová a tělesná cvičení k omlazení organismu

- Základy psychotroniky, práce s energiemi kontaktně i bezkontaktně

- Energie tvarů a jejich vliv na lidskou psychiku a zdraví

- Vyčištění a posílení životních energií

- Energie v nás a kolem nás

- Dechová a energetická cvičení pro vyčištění organismu a zpomalení stárnutí

Miroslav Musil:

"Jsem léčitel, biotronik, rád pracuji s energiemi, mohu Vám pomoci se stresem, depresemi a únavou, dopřeji Vám ozdravné a relaxační pobyty ve speciální pyramidě. Jsem cvičitelem jógy II. třídy, registrovaný energoterapeut Reiki Assotiation International. Zabývám se také vyhledáváním patogenních zón narušujících naše zdraví a proutkařením. Působím jako poradce v oblasti alternativní medicíny, provádím akupresuru, doporučím Vám bylinné recepty. Vaše tělo i ducha zharmonizuji tibetskými mísami. V neposlední řadě Vám poodhalím Vaši budoucnost výkladem karet."

Web: lecitel-musil.webnode.cz